Redefining Media.

News

* WE ARE IN A NEW ERA OF UNPRECEDENTED COMPLEXITY AND OPPORTUNITY FOR BRANDS

We are looking for Insight Trainee

A betöltendő pozíció:

Az Insight divízió a fogyasztók minél jobb megértését tűzte a zászlajára és elsősorban a cégcsoport médiafolyamatait támogatja. A csapat megerősítésére jelenleg Insight Trainee munkatársat keresünk.

Az adat szerepe a Dentsu Aegis Networknél:

A Dentsu Aegis Networknél (DAN) állításainkat elsősorban tényekre alapozzuk, ezért központi szerepet töltenek be a munkánkban a valóságot leíró adatok, valamint azok alkalmazása a munkánkban.

Az Insight Trainee helye a szervezetben és a fő feladata:

Az Insight Trainee-nél találkoznak a legkülönfélébb fogyasztói- és közönség-kutatások, melyekhez hozájutattunk vagy előállítottunk. Ezek ismerete, karbantartása és felhasználása az új kollégánk feladata lesz, melynek részeként több divízióval is kapcsolatban áll majd a Head of Insight irányítása alatt.

Az ehhez kapcsolódó feladatok:

- Kutatási adatbázisok és kezelő szoftvereik karbantartása és frissítése. Kapcsolattartás a beszállítókkal.

- Kutatói szoftver helpdesk a kollégák számára.

- Belső információs intranet oldal karbantartása.

- Részvétel kvantitatív ad hoc és desktop kutatásokban.

- Elemzések, tanulmányok, vagy ezek egy részének készítése és frissítése.

- Közreműködés a kommunikációs tervezést támogató belső informatikai fejlesztésekben.

Elvárások:

- Szociológiai és/vagy statisztikai tanulmányok

- MS Excel és PowerPoint erős felhasználói szintű ismerete

- Jártasság az SPSS szoftver használatában

- Informatikai megoldások iránti érdkelődés

- Médiapiaci adatbázisok és szoftverek ismerete előny

- Ugyancsak előny a nagyobb adatbázisok használatában szerzett tapasztalat

- Nem baj, ha érdeklődsz a marketing kommunikáció iránt, vagy akár találkoztál is vele tantárgy formájában

Kit keresünk:

- Adatszemlélet: Analitikusan gondolkozol, jó a lényeglátásod. Tudsz és szeretsz bánni a számokkal. Dolgoztál már adatbázisokkal és kezelő szoftverekkel.

- Elemzői szemlélet: Jó megfigyelő vagy, nem kerülik el a figyelmedet a fontos részletek. Fel tudod tenni azokat a kérdéseket, amik rávilágítanak a lényegre.

- Nyitott, érdeklődő személyiség: Kíváncsi vagy, minden érdekel, ami ismeretlen, ami új. Szeretnéd felfedezni, megérteni a körülötted lévő világot.

- Jó munkaerő: Alapos vagy, szorgalmas és felelősségteljes. Ha kell, a monotonitást is jól tűröd, és nem riaszt vissza az adminisztráció sem. És mindezt természetesen precízen teszed.

- Önálló: Az előre definiált szerepen túl is képes vagy felismerni, hogy adott feladatban, helyzetben mivel tudsz a legjobban hozzájárulni a sikerhez. Fel tudod mérni, mire/kire kell szánnod az idődet, hogy az a lehető legjobban hasznosuljon. Tudod, mihez/kihez fordulj a segítségért.

- Érdekel a kommunikáció, a márkák világa: Érdeklődsz és követed a marketingipar eseményeit.

Amit kínálunk:

- Megismerhetsz többféle piacot, márkát és fogyasztót.

- Jól felszerelt, gazdag kutatási eszközparkkal dolgozhatsz.

- Nálunk egy irodában, sőt együtt dolgoznak a kommunikációs szakma legkülönfélébb területeinek művelői, ami remek lehetőség, hogy megtapasztald az integrált működést.

- Élvezheted egy erős nemzetközi hálózat előnyeit: világszínvonalú know-how, nemzetközi esettanulmányok és tudásbázis.

- Részt vehetsz a szakmai és soft skill tréningeken.

- Tagja lehetsz egy jókedvű, fiatalos csapatnak.

- Az Év Irodájában (2014) dolgozhatsz.

Juttatások:

Havi fix bérezés

- Rugalmas munkaidő, igazíthatod az órarendedhez vagy a vizsgáidhoz.

A feladatkör betölthető:

2017. január 10-től

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és megfelelsz a leírtaknak, úgy kérünk, küldd el pályázatodat (önéletrajz, kísérőlevél) az Insight Trainee jelige megjelölésével az alábbi címre: Viktor.Skultéti@dentsuaegis.com.

Sign up